Zaskakujący dodatek do Mafia III. Prawie jak Rambo

0 komentarzy

DLC otrzymało datę premiery.

Studio Hangar 13 informuje, że data premiery dodatku Stones Unturned do Mafia III została wyznaczona na 30 maja. Wówczas będziemy mogli rozpocząć nową przygodę fabularną, która oprócz biegania po mieście, zaprowadzi nas również na nieco oddaloną od Nowego Bordeaux tropikalną wyspę. Patrząc na naszego bohatera Lincolna prującego z karabinu zamontowanego na jeepie (filmik poniżej) od razu przychodzi na myśl kultowa postać Johna Rambo! Na dokładkę, w dodatku Stones Unturned również przewinie się motyw Wietnamu, gdzie walczył bohater odgrywany przez Sylvestra Stallone.

W omawianym DLC – oprócz Lincolna – pojawi się druga ważna postać, która będzie nam towarzyszyć podczas zabawy. To John Donavan, który prosi Lincolna, aby pomógł mu dokonać zemsty na Conorze Aldridge’u. A jest za co się mścić, wspomniana postać zostawiła Donovana na pewną śmierć, gdy walczyli ramię w ramię w Wietnamie.

Dodatek Stones Unturned pozwoli nam pobiegać nie tylko po buszu. W mieście pojawią się nowe lokacje, jak restauracja czy dom towarowy. Dostaniemy też nową opcję wsparcia – będziemy mogli zadzwonić po snajpera. Do tego nowy pojazd oraz bronie.

Czekacie na nowy dodatek do Mafia III?

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się