Mafijne porachunki przenoszą się w tropikalne klimaty. Oto szczegóły

0 komentarzy

Zwiastun i pełna zawartość fabularnego dodatku.

Już wczoraj pisaliśmy o najnowszym DLC do Mafia III, które otrzymało nazwę Niedokończone sprawy. W sieci pojawił się jednak trailer premierowy nowej zawartości oraz pełny spis nowości, który podrzucamy poniżej.

Jak zaznaczono na oficjalnej stronie Mafia III, akcja i fabuła tego pakietu DLC oscylują wokół postaci Donovana. Będzie on walczył ramię w ramię z graczem. Wspólnie odkryjecie w Nowym Bordeaux groźny spisek. Czeka was pościg przez całe miasto, który ostatecznie zaprowadzi was na nową wyspę, gdzie poznacie od dawna skrywane tajemnice.

Co nowego znajdziecie w dodatku „Niedokończone sprawy”?

 • Nowy, wciągający wątek fabuły – polowanie na wroga z przeszłości. Wybierzcie się z Donovanem w pościg za dawnym wrogiem Connorem Aldridge’em i jego armią najemników, próbujących odszukać zestrzelony samolot przewożący niebezpieczny ładunek.
 • Dołączcie do akcji z ulubioną postacią fanów – Johnem Donovanem. Donovan opuszcza swój pokój w motelu i wkracza do akcji razem z Lincolnem! Będzie towarzyszył wam w każdej chwili, rzucając cięte komentarze jako wasz przyboczny. Oznacza to także, że będziecie mogli przeżyć jeszcze więcej pamiętnych chwil z oboma bohaterami i dowiedzieć się, jak powstało ich braterstwo broni – jeszcze gdy byli razem w Wietnamie.
 • Nowe otoczenia do odkrycia. Opuszczamy Nowe Bordeaux i udajemy się na nową, gęsto zalesioną wyspę. Czegoś takiego jeszcze w grze Mafia III nie było! Oprócz poszukiwania na wyspie zestrzelonego samolotu wojskowego i przenoszonego przez niego ładunku, czeka na was wiele nowych obszarów w Nowym Bordeaux, które odkryjecie, idąc tropem Aldridge’a.
 • Misje: polowania na poszukiwanych. Po ukończeniu wątku fabularnego „Niedokończone sprawy”, będziecie mogli zdobyć nowego współpracownika – Roberta Marshalla. Będziecie dla niego tropić i łapać mącicieli po całym Nowym Bordeaux.
 • Nowe zabawki. Lincoln i Donovan zmierzą się ze świetnie uzbrojoną armią najemników, więc będą potrzebowali kilku nowych rodzajów broni, żeby się z nimi rozprawić.
  • Broń Będziecie mogli zasiąść w wieżyczce pojazdu opancerzonego i likwidować nadciągających wrogów oraz rozprawiać się z nimi z wielkim hukiem za pomocą granatnika i RPG.
  • Przysługa: snajper Dzięki Marshallowi będziecie mogli wzywać wsparcie snajperskie, aby szybko namierzać i likwidować wrogów.
  • Stroje Na najpoważniejsze zadania przygotowaliśmy dla was strój taktyczny komandosa – Panterka. A jeśli nie będziecie mieli nastroju na śmiertelną powagę, zawsze możecie ubrać się na luźno – Imprezowicz to idealny strój na wyspę lub do kubańskiej kafejki.
  • Nowe pojazdy: Po ukończeniu misji z wątku fabularnego do floty pojazdów Lincolna dołączy pancerny Griffin Borneo Sport. Jeśli chcecie zdobyć sportowego De’Leo Stiletto i nowe okleiny do personalizacji pojazdu, pamiętajcie o ukończeniu wszystkich misji z cyklu „Polowanie na poszukiwanych”.

Jeśli kupiliście Deluxe Edition gry Mafia III i zrealizowaliście kod przepustki sezonowej z pudełka – albo kupiliście ją oddzielnie, to pakiet DLC „Niedokończone sprawy” zostanie dołączony do gry automatycznie podczas aktualizacji. Tak jak inne pakiety DLC do gry Mafia III, „Niedokończone sprawy” można też kupić oddzielnie w wybranym e-sklepie. Aby uzyskać dostęp do tego pakietu DLC, będziecie musieli spotkać się ze wszystkimi swoimi porucznikami, zanim będzie możliwe rozpoczęcie wątku fabularnego po spotkaniu z Donovanem.

Źródło: mafiagame.com, opracowanie własne

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się