Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

1 komentarz

Fantastyczne zwierzęta 3. Premiera przełożona a Johnny Depp wyrzucony z planu

Sporo dzieje się ostatnio w temacie filmu Fantastyczne zwierzęta 3. Po zakończeniu współpracy z Johnnym Deppem, studio zdecydowało się również na zmianę daty emisji widowiska.

Decyzja dotycząca Johnnego Deppa ma związek z przegraniem przez niego sprawy w sądzie. Amerykanin został nazwany przez gazetę The Sun osobą stosującą przemoc fizyczną względem swojej żony. Wyrok może zachęcić inne brytyjskie magazyny do przedstawiania aktora jako agresora, znęcającego się nad Amber Heard. Wytwórnia nie chce być kojarzona z kontrowersjami, więc podziękowała 57 latkowi za współprace.

Na otarcie łez Gwiazda Hollywood otrzyma całość gaży, wynoszącą 10 milionów dolarów. Podpisany kontrakt stanowił bowiem, że bez względu na losy filmu Depp otrzyma pełne wynagrodzenie. Jest to o tyle korzystne, że Depp zdążył zagrać wyłącznie w jednej scenie.

Fantastyczne zwierzęta 3 (spin-off o Harrym Potterze) swoją premierę będą miały 15 lipca 2022. Nie wiemy jeszcze kto wcieli się w Grindelwalda w zastępstwie Johnna Christophera Deppa II.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się