Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Wiemy kto ma zastąpić Deppa w filmie Fantastyczne Zwierzęta 3

Znaleziono kandydata, który najpewniej wejdzie w rolę Grindelvalda w produkcji Fantastyczne Zwierzęta 3.

Wczoraj pisaliśmy o tym, że studio podziękowało Deppowi za współpracę. Było to pokłosiem skierowanych wobec niego oskarżeń sugerujących, że stosował przemoc względem żony.

Najpewniej to Mads Mikkelsen zastąpi Deppa. Liczący 54 lata duński aktor, zapewne wcieli się w wielkiego czarnoksiężnika. Duńczyk znany jest m.in. z grania w filmach: Casino Royale, Polowanie, Hannibal, Doktor Strange czy Jabłka Adama. Zdobył dwie nagrody (Złotą Palmę i Saturna) i aż 17 razy został nominowany.

Postać, którą Mads Mikkelsen ma zagrać jest dawnym przyjacielem Albusa Dumbledore’a. Jego obsesją stało się znalezienie Insygniów Śmierci, artefaktów dających olbrzymią moc. To tajemniczy i złowrogi antagonista, którego cechuje olbrzymi potencjał, czyniący z niego wymagającego przeciwnika.

Przypominamy, że film Fantastyczne Zwierzęta 3 swoją premierę ma mieć 15 lipca 2022.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się