Little Devil Inside żyje po 9 latach od zapowiedzi! Nowy zwiastun i konkrety

Little Devil Inside
Newsy PC PS5

Twórcy przepraszają za lata milczenia, ale wygląda na to, że Little Devil Inside nadal żyje! Deweloperzy podzielili się nowym materiałem wideo.

Little Devil Inside to jeden z najwspanialej zapowiadających się indyków, który powstaje już tyle, że wszyscy chyba stracili nadzieję na premierę. Pojawiły się wręcz oskarżenia o scam. Projekt jest finansowany ze środków zebranych w 2015 roku za pomocą Kickstartera. Ale jednak jest nadzieje!

Little Devil Inside nie umarło

Przepięknie Little Devil Inside uzbierało przed laty wymagają sumę, a twórcy obiecali jedną z najpiękniejszych, a zarazem ambitnych przygód, jakich moglibyśmy kiedykolwiek doświadczyć. Zapowiadała się tak dobrze, że aż… za dobrze. Ostatni post na Twitterze twórców pochodzi z 2017 roku, a od tamtej pory było w zasadzie cicho. No, poza okazjonalnymi fragmentami rozgrywki czy zwiastunami. Aż do teraz.

Powyższy materiał jest pierwszym, co od wielu lat dostaliśmy. Został nazwany “pomimo wszystkiego”, więc wskazuje na to, że twórcom być może udało się uporać z problemami i faktycznie gra znajduje się bliżej końca developmentu. I tak faktycznie jest, bo stosowna informacja pojawiła się na Kickstarterowej stronie produkcji. Twórcy przyznają, że gracze musieli czekać aż zbyt długo na informacje, za co serdecznie przepraszają.

Wróciliśmy więc do mniejszego, zgranego zespołu, który ma jeden wspólny cel – stworzenie świetnej gry. A wszyscy nasi główni założyciele i początkowi członkowie nadal są tutaj z obowiązkiem i sumieniem, aby wypełnić to, co postanowiliśmy zrobić. Wiemy, że to nie usprawiedliwia i nie powinno usprawiedliwiać wszystkich opóźnień i braku wiadomości, ale wciąż tu jesteśmy, byliśmy i zawsze będziemy. Wyposażeni w jeden fakt – po przejściu długiej drogi jesteśmy silniejsi. O wiele silniejsi. Naprawdę rozpoczęliśmy dyskusje na temat publikacji i mamy nadzieję, że gdy to się wyjaśni, będziemy w stanie odpowiedzieć na to, co wszyscy chcą wiedzieć.

– informują deweloperzy

Załączone powyżej wideo stanowi przedsmak tego, co zaoferuje gra na Unreal Engine 5. Obecnie trwają rozmowy z możliwymi wydawcami. Miejmy nadzieję, że sytuacja rozjaśni się jeszcze w tym roku.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie