Wiedźmin 3 z maską miłości. Działa na 7 kobiet w grze

Wiedzmin-3-mod-pocalunek
Newsy

Geralt znany jest ze swoich podbojów kobiecych serc, a teraz może przeżywać wszystko ponownie dzięki zastosowaniu nowego moda do Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Wiedźmin 3 otrzymał nową modyfikację związaną z romansami, którą możemy zainstalować w wersji gry na PC. Projekt nosi nazwę Memory Of Making Love i jest bardzo popularny. Mod znajduje się obecnie na drugim miejscu najchętniej pobieranych plików na Nexusmods, oczywiście wśród fanów wiedźmińskiej społeczności.

Wiedźmin 3 zakłada maskę wspomnień

Działanie modyfikacji jest bardzo proste, choć najpierw musimy zdobyć pewien przedmiot dostępny w grze. Chodzi o potężną magiczną maskę Uroborosa, która w jednym z zadań ulega uszkodzeniu. Jednak pozostaje w niej nieco mocy i właśnie dzięki niej Geralt będzie w stanie ponownie obudzić najsilniejsze wspomnienia o miłości.

Maskę zdobędziemy dopiero po ukończeniu zadania Echoes of the Past w Wiedźminie 3. Znajdziemy ją w naszym ekwipunku. Kiedy ją założymy i użyjemy wiedźmińskiego zmysłu w konkretnych miejscach na mapie świata, wydarzy się coś magicznego.

Autor moda przypomina, że jak wszyscy wiemy, Geralt spotka na swojej drodze kilka uroczych kobiet, a niektóre są nawet jego prawdziwą miłością. Zatem cenne wspomnienia (uprawianie miłości) Geralta z nimi będą mogły zostać ponownie przeżyte, o ile udało ci się je wcześniej osiągnąć.

Maska pozwoli nam doświadczyć wspomnień związanych z następującymi dziewczynami:

  • Keira (należy użyć maski w jej domu w Velen)
  • Triss (należy użyć maski w posiadłości Vegelbudów)
  • Sasha (należy użyć maski w zamtuzie Passiflora)
  • Yennefer na Skellige (należy użyć maski w komnacie Yennefer na Skellige)
  • Jutta Żelazna dziewica (należy użyć maski w kręgu areny)
  • Yennefer w Kaer Morhen (należy użyć maski w zamku Kaer Morhen)
  • Shani (należy użyć maski w wiosce weselnej)
  • Syanna (należy użyć maski w pałacowej sali zabaw, która prowadzi do baśniowej krainy)

Chętni na pobranie moda? Jego opis oraz plik znajdziecie pod tym adresem na nexusmods. Modyfikacja jest kompatybilna tylko z next-genową wersją Wiedźmina 3. Inne ciekawe mody do Dzikiego Gonu znajdziecie w tym miejscu.

Źródło: nexusmods

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie