God of War Ragnarok wyjdzie na PC. Ogłoszenie jest “blisko”

God of War Ragnarok wychodzi na PC | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC

Wiarygodny insider billbil-kun podzielił się z graczami świetną wieścią! Otóż wskazuje na port PC God of War Ragnarok, którego zapowiedź jest “blisko”.

Internauta dał się poznać jako niemal nieomylne źródło informacji o nowościach w ofercie PS Plus, Prime Gaming czy Epic Games Store. Billbil-kun zajmuje się jednak nie tylko grami za darmo, bo czasami przekaże plotkę dotyczącą nowej premiery czy zapowiedzi. I właśnie jedną z nich ma być w niedługim czasie God of War Ragnarok w wydaniu na “blaszaki”.

God of War Ragnarok także na PC (nieoficjalnie)!

Na razie i tak radzę wstrzymać się z entuzjazmem, choć źródło jest naprawdę wiarygodne. Nie wiemy, skąd dysponuje on informacjami o potencjalnym wydaniu najnowszego GoW-a na komputery, choć możemy spodziewać się, że pochodzą zapewne z przekopywania informacji w PlayStation Network.

W każdym razie ceniony insider twierdzi, że już “blisko” jest zapowiedź wersji gry na PC. Oznaczałoby to zapewne zapowiedź z okazji nadchodzącego PlayStation Showcase, które na dobrą sprawę również nie jest niczym pewnym. Mimo wszystko wiele osób w temacie twierdziło, że tego typu wielkiego eventu spodziewać się można jeszcze w maju.

God of War Ragnarok to jeden z kolejnych tytułów na wyłączność PlayStation, który zostanie przeniesiony na PC. Data ogłoszenia jest bliska.

– czytamy na Twitterze

Jeśli więc te plotki mają okazać się prawdą, to zapowiedź Ragnarok w wydaniu na komputery osobiste nastąpi w ciągu zapewne tygodnia. Sam fakt przeniesienia tej gry na PC nie jest niczym zaskakującym, skoro do tej pory poprzedniczka również doczekała się portu i to bardzo udanego.

Jednocześnie gracze nie mogą doczekać się premiery Ghost of Tsushima na komputery. Tytuł będzie wymagał konta PSN, ale wyłącznie do rozgrywki multiplayer. Fani “singla” na szczęście nie muszą zakładać konta.

Źródło: Twitter

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie