Na Little Devil Inside jeszcze sobie poczekamy. Podano okienko premierowe

Little Devil Inside - zrzut ekranu
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Twórcy Little Devil Inside zaprezentowali niedawno świetnie wyglądający materiał z rozgrywki. Nie poznaliśmy jednak wówczas daty premiery i teraz się to nie zmienia, choć pojawił się bardziej ogólny konkret.

Nowa reklama PlayStation wskazuje, że gra ukaże się jeszcze w 2022 roku, jednak dopiero pod jego koniec. Mowa dokładnie o zimie 2022, choć zabrakło dokładnej daty lub chociaż miesiąca debiutu. Na razie możemy tylko spekulować, a i tak niewiele nam to da, bo termin premiery może równie dobrze po cichu się zmienić.

Gra powstaje od wielu lat i dopiero rok temu zaczęła być mocniej promowana przez PlayStation. Tytuł – choć cechuj się prostą oprawą – wygląda na bardzo rozbudowany i intryguje nietypowym światem oraz mnogością systemów rozgrywki. Plany wobec tytułu są bardzo ambitne i nic dziwnego, że zdobył on ogromne zainteresowanie wśród graczy – nie tylko tych lubujących się w produkcjach niezależnych.

Little Devil Inside zostało wiele razy opóźnione z uwagi na chęć dopracowania projektu. Studio Neostream nie podaje ostatecznej daty premiery, ale zdaje się, że zima 2022 roku jest prawie pewnym terminem wydania produkcji. Czy tak będzie? Przekonamy się za jakiś czas.

Gra ukaże się na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X oraz S, a także Nintendo Switch. Wcześniej planowano również port na WiiU, ale najprawdopodobniej nie doczeka się on realizacji.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie