Linki do pobrania Mass Effect Andromeda – można już grać w ramach usług EA/Origin Access

Rusza wersja trial!

Do premiery Mass Effect Andromeda jeszcze trochę zostało, lecz jeśli opłacacie abonament EA Access lub Origin Access, już teraz możecie zassać grę i pograć w nią calutkie 10 godzin (tyle wynosi trial tytułu).

W przypadku kampanii fabularnej, będziemy mogli ukończyć jedynie prolog oraz zaliczymy krótki pobyt na pierwszej z planet. Jeśli chodzi o tryby multiplayer, są one dostępne bez żadnych ograniczeń, nie licząc wspomnianych 10 godzin.

Wszystkie postępy osiągnięte w trialu będziemy mogli przenieść do pełnej wersji gry, która zadebiutuje w przyszłym tygodniu, 23 marca.

Linki do pobrania Mass Effect Andromeda (traial):

Jeśli już zdążyliście pograć, czekamy na Wasze opinie!

Zachęcamy też przy okazji do zapoznania się z naszym materiałem dotyczącym Mass Effect Andromeda. Znajdziecie w nim informacje o podróżach kosmicznych w grze oraz tych prawdziwych! Jak sądzicie ile może kosztować na przykład wycieczka na stację kosmiczną? Dowiecie się tego z naszego artykułu.

Mass Effect: Andromeda już do pobrania. Ile miejsca szykować na dysku twardym?

Na forum Reddit pojawiły się wpisy o możliwości wcześniejszego pobrania gry Mass Effect: Andromeda. Dotyczy to oczywiście osób, które złożyły zamówienie przedpremierowe na tytuł od BioWare.

Gracze donoszą, że w przypadku konsoli PlayStation 4 pre-load jest możliwy póki co jedynie na terenie Ameryki Północnej (choć kto wie, czy jeszcze dzisiaj nie pobierzemy gry w Europie). Posiadacze wspomnianej platformy muszą pobrać plik ważący 42.9 GB.

W przypadku Xbox One, pobranie Mass Effect: Andromeda jest ponoć dostępne we wszystkich regionach i żeby załadować niezbędne dane na HDD, należy przygotować na nim 42.19 GB wolnego miejsca.

Należy zaznaczyć, że pliki pre-load nie zawierają pierwszego patcha do Mass Effect: Andromeda, który zostanie wypuszczony w dniu premiery produkcji. Dla niezorientowanych dodamy, że pobranie plików nie jest jednoznaczne z tym, że od razu możemy rozpocząć zabawę. Tytuł uruchomimy dopiero w dniu oficjalnego debiutu gry.

Jeśli chodzi o wcześniejsze ściągnięcie tytułu w wersji PCpre-load nie został jeszcze udostępniony.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.