Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Life is Strange – darmowy odcinek do pobrania

Już od jutra będzie można pobrać za darmo pierwszy odcinek Life is Strange.

Producent gry Life is Strange firma Dontnod Entertainment ma dobrą wiadomość dla graczy. Otóż już od 21 lipca będzie można pobrać pierwszy odcinek z pięciu zupełnie za darmo (do tej pory do pobrania było jedynie krótkie demo pierwszego odcinka). Mowa o wersji na wszystkie sprzęty, na których ukazała się gra: PC, PS3, PS4, X360 i XOne. To świetna okazja do tego, aby zapoznać się z naprawdę interesującą grą przygodową. My sprawdzaliśmy wszystkie pięć odcinków, a nasze recenzje każdego z nich znajdują się w tym miejscu:

Life is Strange Epizod 1 Recenzja
Life is Strange Epizod 2 Recenzja
Life is Strange Epizod 3 Recenzja
Life is Strange Epizod 4 Recenzja
Life is Strange Epizod 5 Recenzja

Life is Strange jest w moim przekonaniu najlepszą przygodówką tego roku. Nic, tylko kupować, grać i rozkoszować się tą wspaniałą historią, którą w pewnym sensie sami sobie piszemy. Za około 90 złotych (pełna wersja na Steam) dostajemy 15-20 godzin niezapomnianych przeżyć, w których powinien zasmakować każdy miłośnik tego gatunku gier – pisał w październiku zeszłego roku Darek Madejski przy okazji recenzowania piątego odcinka.

Pudełkowa wersja Life is Strange

Life is Strange pojawiło się w wersji pudełkowej w styczniu tego roku. Grę można w tej chwili zamówić w dwóch edycjach: zwykłej za 99 złotych w przypadku konsol najnowszej generacji (zawiera wszystkie 5 epizodów) oraz kolekcjonerskiej za 139 złotych (oprócz wszystkich 5 epizodów zawiera album z grafikami z gry, ścieżkę dźwiękową i materiał z komentarzami twórców).

Life is Strange Edycja Kolekcjonerska
Life is Strange Edycja Kolekcjonerska

Vampyr kolejną grą od twórców Life is Strange

Life is Strange od studia DONTNOD powalało na kolana, zaskakiwało i chwytało za serce. Jednak teraz studio zajmuje się innym projektem. Mowa o grze pod tytułem Vampyr. Mamy dostać trochę z RPG, lecz przede wszystkim masę wyborów moralnych, które wpłyną na naszą postać oraz rozwój wydarzeń – czyli ten sam patent, który studio zastosowało w przypadku Life is Strange.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się