Twórcy Lies of P przypadkowo zdradzili, że DLC do gry jest już w drodze?

Lies of P jest porównywane z Bloodborne, co bardzo cieszy twórców
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Całkiem przypadkiem twórcy zaskakującego Lies of P poinformowali świat o tworzeniu DLC do swojej gry. Brak co prawda oficjalnej zapowiedzi lub ciekawego wywiadu twórców, choć sprawa wydaje się jasna. Co ciekawe, źródłem takiej informacji nie jest żaden wyciek, plotka, ani nawet pliki wewnątrz gry. Skąd zatem taka wiadomość?

Z jakich miejsc gracze mogą dowiadywać się o nowościach w branży? Są serwisy tematyczne, Twitter, YouTube, wreszcie plotki i nie tylko. To jednak nie koniec, bo mamy przecież również serwisy… z ogłoszeniami o pracę. Nie tak dawno, bo w zeszłym tygodniu na podstawie ogłoszenia o pracę dowiedzieliśmy się czegoś o nowej grze z serii Mafia. Tym razem padło na Lies of P, którego twórcy przypadkiem wyjawili całkiem spory sekret. Chodzi o nadciągające DLC do wydanej niedawno gry.

Sprawa wyszła na jaw za sprawą wpisu Okami Games na platformie społecznościowej X. Jak przekazano, na jednym z portali ogłoszeniowych, twórcy Lies of P szukają quest plannera. Ten miałby zająć się tworzeniem zadań, które pojawić miałyby się w formie dodatkowej zawartości. Jak łatwo się domyślić, chodzi oczywiście o rozszerzenie wydanej we wrześniu niepokojącej adaptacji Pinokia.

Sprawa jest całkiem klarowna, chociaż w dalszym ciągu nie wiadomo kiedy miałoby się ukazać rozszerzenie do gry. Tematyka dodatku i czas jego wydania dopiero zostaną ogłoszone, choć osoby po przejściu gry mają pewne konkretne przypuszczenia odnośnie tematyki DLC. W tym temacie się na razie nie wypowiadamy, bo musielibyśmy wkroczyć na grząski grunt spoilerów. Ale jeżeli chcecie dowiedzieć się co nieco, to z pomocą przychodzi Reddit. A jakże.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie