LEGO Star Wars: The Skywalker Saga na pokazie rozgrywki. Nareszcie znamy datę premiery

LEGO Star Wars The Skywalker Saga - zdziwiony pilot
PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Po wielu miesiącach oczekiwań i przesunięć nareszcie poznaliśmy masę konkretów na temat LEGO Star Wars: the Skywalker Saga nareszcie. Zobaczcie obszerny fragment gameplay’u.

Co chyba dla wielu najważniejsze – nareszcie została ogłoszona data premiery produkcji. LEGO Star Wars: the Skywalker Saga zadebiutuje 5 kwietnia 2022 roku. Potwierdza to niedawny przeciek, według którego gra właśnie mniej więcej w tym okresie miała pojawić się na rynku.

Nie ukrywam – po obejrzeniu tego materiału bardzo się zaskoczyłem tym, w jakiej formie TT Games chce wydać swoją najnowszą produkcję z duńskimi klockami w tytule. Wygląda na to, że tytuł zaoferuje otwarty świat składający się z wielu planet. Te będzie można odblokować wraz z postępami w fabule.

Zastanawiała mnie wcześniej kwestia tego, jak będzie prowadzona historia w grze, która jest oparta na pierwszych 3 trylogiach Giezdnych Wojen. Okazuje się, że gracze będą mieli do wyboru to, od której „z pierwszych części” zaczną. Z innych ciekawostek, które rzuciły mi się w oczy to to, że postacie (być może tylko ich część) będą posiadać swego rodzaju drzewko rozwoju umiejętności, czego w takiej formie nie było wcześniej w serii.

Jak Wam podobają się nowości zaprezentowane na gameplay’u? Właśnie czegoś takiego oczekiwaliście?

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie