LEGO Star Wars: The Skywalker Saga na nowym materiale wideo. Tak zbudowano całą galaktykę

LEGO Star Wars Skywalker Saga - BB8
PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

W sieci ukazał się nowy materiał promocyjny gry LEGO Star Wars: The Skywalker Saga. Po obejrzeniu nagrania można śmiało stwierdzić, że jest to jedna z najambitniejszych (jak nie najambitniejsza!) produkcja LEGO wszechczasów.

Warner Bros. Games podzieliło się wczoraj ponad 5-minutowym materiałem z masą przebitek z najnowszej gwiezdnowojennej produkcji. Cóż, zapowiada się na to, że około 2 lata opóźnienia opłacą się. Większość kadrów przewijających się w poniższym materiale zostały zaprezentowane po raz pierwszy.

LEGO Star Wars: Skywalker Saga zmienia nieco formułę znaną z poprzednich, stawiając na możliwość podróżowania między najróżniejszymi planetami. Gracze mają dość sporą dowolność w kwestii rozpoczęcia gry od ulubionej trylogii. Jest to dobry pomysł, który idealnie pokrywa się z tym, że części sagi Lucasfilm nie wychodziły chronologicznie pod względem fabuły.

Najnowsza gra TT Games zadebiutuje już 5 kwietnia 2022 roku. Produkcja zmierza na PC, Nintendo Switch, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X i S. Co warto zaznaczyć, niedawno najnowsze LEGO Star Warsy zostały ozłocone, a to oznacza, że tytuł jest gotowy do tłoczenia na płytach. Fani wyczekujący, aż wejdą do klockowych Gwiezdnych Wojen po raz kolejny, powinni spać spokojnie.

Być może przegapiliście ostatni zwiastun omawianej produkcji. Jeśli tak, nadróbcie go, przechodząc do tego artykułu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie