LEGO Star Wars Skywalker Saga - Boba Fett

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga z prawdopodobnym terminem premiery

O LEGO Star Wars: The Skywalker Saga wiadomo od bardzo długiego czasu. Niestety, gra po dziś dzień nie ma ogłoszonej dokładnej daty premiery, choć według obecnych planów ma zadebiutować w 2022 roku. Na szczęście pewien przeciek sugeruje nieco dokładniejszy okres.

BespinBulletin, powołując się na swoje źródła, wskazał kwiecień/maj na obecny termin, w którym miałoby zostać wydane LEGO Star Wars: The Skywalker Saga. Jest to dość prawdopodobne, ponieważ ostatni zwiastun produkcji wskazywał wiosnę na planowany debiut gry. Miejmy wszyscy nadzieję, że nie będzie już ewentualnych opóźnień, bo tych było jak dotąd dość dużo.

Co ciekawe, BB twierdzi, że poznało nareszcie powód przekładania Skywalerk Sagi tyle razy. Szczerze mówiąc, jest to dość oczywiste, a przyznam się, że sam o tym nie pomyślałem. Sprawa dotyczy oczywiście pandemii Covid-19 oraz pracy zdalnej, która znacznie wydłuża proces produkcji w game devie.

Nie ukrywam, że mam wiele powodów, by czekać na najnowszy tytuł ze stajni TT Games. Ostatnia pełnoprawna produkcja tego studia pojawiła się na rynku w 2019 roku. Do tego Saga Skywalkerów zaoferuje kilka dodatkowych postaci osobom, które zakupiły wybrane zestawy klocków LEGO z serii Star Wars. Oczywiście takich przykładów znalazłbym znacznie więcej, ale najlepiej Wam je zobrazuje poniższy zwiastun:

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się