Czy Peacemaker jest zagrożony po anulowaniu Batgirl? Reżyser odpowiada

Peacemaker zagrożony? James Gunn uspokaja widzów
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Seriale Uniwersum

Po anulowaniu Batgirl na twórców związanych z DCEU padł blady strach. James Gunn uspokaja jednak – Peacemaker 2 nadal jest w planach.

Profile reżysera w mediach społecznościowych zostały wręcz zasypane pytaniami o kolejny sezon Peacemakera. Twórca serialu odpowiadał krótko, lecz treściwie – produkcja nowych odcinków nadal trwa. Wprawdzie na rozpoczęcie zdjęć do drugiego sezonu zaczekamy prawdopodobnie jeszcze trochę, lecz wiadomo przynajmniej, że nie trafiły na listę tytułów do skasowania. Zapewne możemy liczyć w najbliższym czasie na nowe wieści w sprawie produkcji; James Gunn jest wyjątkowo aktywny w mediach społecznościowych i chętnie odpowiada fanom na ich pytania.

Peacemaker miał swoją premierę 13 stycznia 2022 roku w serwisie HBO Max. Z miejsca spotkał się z przychylnymi opiniami zarówno widzów, jak i krytyków; dobre recenzje, wysoka oglądalność i popularność produkcji sprawiły, że niemal z miejsca przedłużono ją na kolejny sezon. Jak na razie nie wiadomo jednak, kiedy możemy się spodziewać nowych odcinków. Najprawdopodobniej trzeba liczyć się z premierą nawet w 2024 roku.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie