Nowe wieści o ewentualnym spin-offie Peacemakera. Jest szansa na kolejny serial

Viola Davis w filmie Legion samobójców
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Seriale Uniwersum

Plotki o planowanych spin-offach serialu Peacemaker mogą się wkrótce spełnić. Viola Davis negocjuje warunki, na jakich mogłaby otrzymać swoją własną produkcję.

James Gunn nie ukrywał do tej pory, że uniwersum nie zatrzyma się na samym Peacemakerze. Już na początku roku pojawiły się informacje o planowanym drugim już spin-offie Legionu samobójców. Choć fani najchętniej widzieliby produkcję poświęconą Harley Quinn (Margot Robbie) lub Bloodsportowi (Idris Elba), okazuje się, że odrębny tytuł może przypaść jednak Amandzie Waller. Wcielająca się w szefową Task Force X Viola Davis ma obecnie negocjować warunki, jak podał portal Variety. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem – i pierwszymi informacjami – zostanie nie tylko odtwórczynią głównej roli, ale także producentką wykonawczą serialu.

Z tytułem jest już łączona Christal Henry, scenarzystka m.in. miniserialu Watchmen. W przypadku produkcji o Amandzie Waller również zajęłaby się pisaniem scenariusza. James Gunn ma się zaangażować w prace jako producent wykonawczy.

Jak na razie nowy spin-off serialu Peacemaker nie został jeszcze potwierdzony przez HBO Max czy przedstawicieli aktorki. Informacje pochodzące ze źródeł portalu Variety jak do tej pory często jednak okazywały się prawdą. Można więc mieć nadzieję, że i w tym przypadku pogłoski się sprawdzą. Jak na razie na obecnym już od niemal dwóch miesięcy HBO Max możecie zobaczyć Violę Davis zarówno w samym Peacemakerze, jak i w obu częściach Legionu samobójców.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie