Nowe materiały z serialu Peacemaker. Rzut oka na ekipę i przeciwnika

John Cena w serialu Peacemaker
Baza postaci Baza seriali Filmy i seriale Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale Uniwersum

Nowe materiały z nadchodzącego serialu Peacemaker pokazują początki antybohatera, a także pozwalają rzucić okiem na jego przeciwnika.

Po serii plakatów z bohaterami otrzymaliśmy kolejne materiały. Najnowszy film od HBO Max pokazuje pierwsze spotkanie Peacemakera z jego nową ekipą, którą dowodzi Clemson Murn (Chukwudi Iwuji). Zobaczcie sami:

Reżyser The Suicide Squad oraz Peacemakera ujawnił również, jak prezentuje się jeden z przeciwników głównego bohatera. Zobaczcie, jak będzie wyglądał Nhut Le jako Judomaster:

Oprócz wspomnianego już Chukwudi Iwuji w roli Murna oraz Johna Ceny w roli tytułowej na ekranie zobaczymy wielu innych doskonałych aktorów. W serialu pojawią się m.in. Steve Agee jako John Economos, Danielle Brooks jako Leota Adebayo, Jennifer Holland jako Emilia Harcourt, Robert Patrick jako Auggie Smith, Chris Conrad jako Vigilante, a także Lochlyn Munro jako Larry Fitzgibbon. W roli Judomastera zadebiutuje również już wspomniany Nhut Le.

Premiera serialu Peacemaker już w styczniu w HBO Max. Nie wiadomo jeszcze, kiedy produkcję będą mogli legalnie obejrzeć polscy fani.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie