Layers of Fear w wersji Masterpiece Edition – data premiery, cena, trailer

Layers of Fear w wersji Masterpiece Edition – data premiery, cena, trailer
Filmiki z gier Newsy PC

Techland zapowiada wydanie wzbogaconej wersji jednego z najoryginalniejszych horrorów ostatnich lat. Layers of Fear: Masterpiece Edition pojawi się na rynku 18 listopada na platformę PC w cenie 59,90 zł, w polskiej wersji językowej.

Layers of Fear to dzieło krakowskiego studia Bloober Team. Produkcja, inspirowana malarstwem oraz architekturą XIX wieku, zabiera gracza w pełną skrajnych emocji, psychodeliczną podróż. Czy starczy Ci odwagi, by wcielić się w rolę obłąkanego artysty i poznać budzącą grozę tajemnicę?

– Na początku tego roku Wydawnictwo Techland wprowadziło na polski rynek bogate wydanie Layers of Fear, które było bardzo dobrze przyjęte przez fanów gatunku. Produkcja zdobywa wysokie oceny na całym świecie i jest ceniona wśród graczy. Tym razem proponujemy fanom komplementarne wydanie, wzbogacone niezwykłymi bonusami. Takiej okazji, w takim wydaniu, po prostu nie można przegapić – komentuje Tomasz Gawlikowski z Wydawnictwa Techland.

Layers of Fear: Masterpiece Edition to bogate wydanie, pełne dodatków. Przede wszystkim gracze otrzymają wraz z grą DLC pod tytułem Inheritance. Ponadto w pudełku znajduje się artbook oraz plakat, a na płycie – cyfrowy soundtrack i fankit.

Layers of Fear spełnił moje oczekiwania, a wszyscy, którzy opłakiwali P.T. nie mają powodów do smutku. Doczekaliśmy się pełnoprawnej pozycji nawiązującej do zatrważającego dema wydanego przez Konami. Kto by pomyślał, że to właśnie nasi rodacy tak wzorcowo wypełnią powstałą niszę – pisał w naszej recenzji Layers of Fear redakcyjny kolega Bartek.

Layers of Fear w wersji Masterpiece Edition
Layers of Fear w wersji Masterpiece Edition
Layers of Fear w wersji Masterpiece Edition
Layers of Fear w wersji Masterpiece Edition

Źródło: Techland, opracowanie własne

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie