Darmowe DLC do Layers of Fear już dostępne. Tym razem staniecie za kamerą

Layers of Fear doczekało się kompletnie darmowego DLC z fabułą
Newsy PC PS5 Xbox Series

Jak obiecali, tak zrobili – Bloober Team wydaje zupełnie darmowe fabularne DLC do Layers of Fear. Teraz wcielimy się w nękanego problemami reżysera.

Trzeba przyznać, że za Layers of Fear stoi bardzo solidna koncepcja. Gra, która opowiada o problemach twórczych i życiowych artystów z różnych dziedzin brzmi jak podwaliny pod naprawdę wielkie uniwersum. Nie wiem, co przyniesie przyszłość, ale z pewnością wiem, że Bloober Team w wyjątkowy sposób celebruje swoje 15 urodziny.

Firma postanowiła wydać darmowe DLC do remake’u Layers of Fear. Tak, cały czas nie ma ani nawet urywka informacji o Silent Hill 2 Remake. Mimo wszystko fani horrorów raczej mogą się cieszyć, bo mało która gra pozwala wcielić się w nękanego twórczym kryzysem hollywoodzkiego reżysera.

Layers of Fear: The Final Prologue jest dostępne od dzisiaj dla każdego posiadacza „podstawki” w formie osobnego rozdziału wybieranego z głównego menu gry. Fabularny pomysł wydaje się bardzo atrakcyjny, a i zwiastun zapowiada solidną przygodę z grozą w tle.

Jako twórca filmu masz moc kształtowania scen według własnych upodobań. Jesteś odpowiedzialny za stworzenie najlepszego horroru – z przemocą, krwią i kosmicznym strachem jako narzędziami. Staraj się ukończyć swoje ostateczne arcydzieło, nawet gdy plan wokół ciebie pogrąża się w chaosie. Czy masz to, czego potrzeba, aby być wielkim?

– zachęca Bloober Team
Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie