Oficjalna data premiery Layers of Fear. Już możecie grać w demo

Layers of Fear z oficjalną datą premiery. Demo już dostępne
Newsy PC PS5 Xbox Series

Layers of Fear zadebiutować ma w połowie czerwca. Jeżeli jeszcze nie jesteście przekonani do gry, zawsze możecie sprawdzić darmowe demo dostępne od wczoraj.

Polacy z Bloober Team w pocie czoła dłubią nad remake’iem Silent Hill 2, ale nie jest to jedyna premiera od tego dewelopera, której powinniśmy wyglądać w tym roku. Otóż zespół zajmuje się także Layers of Fear, czyli nową wersją swojej przełomowej pozycji z gatunku horroru. “Nowa wersja” oznacza przy tym remake połączony z paroma nowościami i zebraniem wszystkiego, co do tej pory wydano, w jedno miejsce.

Remake powstał na Unreal Engine 5 i przedstawi nam historię znaną z oryginalnej serii gier wraz ze wszystkimi DLC (zasadniczo – jednym). To jednak nie wszystko, bo twórcy zadbali również o troszkę nowości. Za taką można uznać dodatkową historię o grozie w latarni morskiej, która ma rozbudować wątki z oryginału. Brzmi ciekawie, ale kiedy zagramy?

Okazuje się, że nie musimy wcale czekać, bo pięknie wyglądająca pozycja ma przestraszyć nas już 15 czerwca. Dowiedzieliśmy się tego przy okazji udostępnienia darmowego dema, które obecnie możemy sprawdzić na Steam. Zagramy w nie aż do 22 maja, więc troszkę czasu na to mamy. Demo przedstawia intro (dostępne także tutaj), ale i “parę minut z początku opowieści”, jak zapewniają twórcy.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie