Darmowy dodatek do Layers of Fear i Natalia Szroeder. Tak Bloober Team świętuje 15. urodziny

Layers of Fear dostanie darmowe DLC. Świetny teledysk od Bloober Team
Newsy PC PS5 Xbox Series

Layers of Fear doczeka się nowej zawartości w postaci DLC, najpewniej skupionego na filmie. W internecie zadebiutowała także piosenka Natalii Szroeder.

Bloober Team obchodzi w tym roku swoje 15. urodziny. Krakowski zespół już lata temu dał się poznać jako twórcy wyspecjalizowani w horrorach. Do tej pory wydali szereg docenionych mniej lub bardziej gier skupiających się przede wszystkim wokół tematyki grozy. Nic dziwnego, że rocznicę zamierzają obchodzić w podobnym stylu.

Dla graczy najważniejszą informacją będzie z pewnością zapowiedź darmowego DLC do Layers of Fear. To ma przedstawiać zupełnie nowy rozdział, najpewniej skupiony wokół… filmu. Do tej pory mieliśmy artystę-malarza, aktora oraz pisarkę. Teraz więc albo znów będzie aktor, albo – co bardziej prawdopodobne – reżyser. Sztuka dręczy, więc nie ma się co dziwić.

Bloober Team ma przyjemność ogłosić, że nowy i darmowy rozdział zostanie wkrótce wydany dla wszystkich posiadaczy #LayersOfFear, który zostanie udostępniony 24 października, zbiegając się z urodzinami studia. Światła! Kamera! Akcja!

– informuje studio na Twitterze

Kolejną atrakcją jest przepiękna”oficjalna piosenka Layers of Fear”, czyli You Are My Sunshine w wykonaniu Natalii Szroeder. Warto obejrzeć, choćby ze względu na niezwykle klimatyczny teledysk.

Wciąż czekamy na kolejne eskapady studia, tym razem związane z Silent Hill 2 Remake. Gra rzekomo powinna ukazać się na początku 2024 roku. Zgaduję, że w niedługim czasie powinniśmy dostać więcej informacji w tej sprawie.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie