Za darmo dzisiaj sprawdzisz horror z Polski. Demoniczne demo

Layers of Fear
Newsy PC

Szykujcie się na prawdziwą dawkę strachu, bo już dzisiaj o godzinie 17:00 pobierzemy demo niezwykłej gry od studia Bloober Team. Sprawdzisz nowe Layers of Fear?

Deweloper zapowiedział kilka dni temu, że 15 maja o godzinie 17:00 na Steam pojawi się demo odświeżonego LoF. To, co najciekawsze w projekcie, to nowy wcześniej niepublikowany rozdział przygody.

Demo Layers of Fear do pobrania już dzisiaj

Posiadacze komputerów PC powinni zajrzeć pod ten link dzisiaj o wspomnianej godzinie. Warto nie zwlekać zbyt długo, ponieważ demo LoF będzie dostępne do północy 22 maja. Zatem jest tydzień, by się z nim zapoznać. Nie wiadomo, jaki konkretnie wycinek gry czeka do sprawdzenia. Deweloper udostępnił jedynie poniższy teaser.

Nadchodzące Layers of Fear ma zostać wydane w czerwcu tego roku. Zawiera dwie części gry, całą zawartość do pobrania (w tym również „Ostatnią nutę”, która rzuci nowe światło na fabułę gry) oraz nigdy nieopowiedzianą historię pisarki, która połączy wszystkie wcześniejsze wątki. Produkcja powstaje na silniku Unreal Engine 5, obsługuje śledzenie promieni, HDR i rozdzielczość 4K.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie