Layers of Fear – nowy dodatek coraz bliżej. Jest świeżutki zwiastun

Layers of Fear – nowy dodatek coraz bliżej. Jest świeżutki zwiastun
Filmiki z gier Newsy PC PS4 XOne

Polski deweloper przypomina o zbliżającej się dacie premiery DLC.

Bloober Team zmontowało kolejny materiał zwiastujący nadejście dodatku Inheritance do świetnego horroru Layers of Fear. Tym razem możemy spojrzeć na abstrakcyjne wizje bohaterki, którą pokierujemy w nowej przygodzie. Dodatek pozwoli nam bowiem wcielić się nie w obłąkanego malarza – jak było to w podstawowej wersji gry – lecz w jego córkę. Czy zdoła ona wybaczyć ojcu los, jaki jej zgotował?

Dodatek Inheritance zadebiutuje już za kilka dni na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Jeśli na niego czekacie, szykujcie się na 2 sierpnia. DLC ma kosztować około 20 złotych, zatem cena wydaje się być przystępna.

Layers of Fear spełnił moje oczekiwania, a wszyscy, którzy opłakiwali P.T. nie mają powodów do smutku. Doczekaliśmy się pełnoprawnej pozycji nawiązującej do zatrważającego dema wydanego przez Konami. Kto by pomyślał, że to właśnie nasi rodacy tak wzorcowo wypełnią powstałą niszę – pisał w recenzji Layers of Fear redakcyjny kolega Bartłomiej Balcerzak.

Poniżej wrzucamy wcześniejszy zwiastun dodatku Inheritance, ukazujący nieco rozgrywki. Zaraz pod nim znajdziecie natomiast kilka screenów obrazujących nadchodzące DLC.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie