Tylko jedna konsola dostała nową wersję świetnego polskiego horroru

Posiadacze Nintendo Switch dostają swoją własną wersję horroru od Bloober Team. Zapinajcie pasy – Layers of Fear: Legacy już wylądował i straszy!

Bloober Team, niezależne studio tworzące gry wideo, ma przyjemność ogłosić, że doceniony przez graczy i krytyków horror Layers of Fear: Legacy jest już dostępny w cyfrowej dystrybucji za pośrednictwem Nintendo eShop (19,99$).

Gra Layers of Fear: Legacy powstała na bazie świetnie przyjętej marki, która zadebiutowała na PC, PlayStation 4 i Xbox One w 2018 roku. Została przeprojektowana i zremasterowana tak, aby stanowić unikatowy tytuł w horrorowej ofercie konsoli Nintendo Switch, a przy okazji stać się najbardziej immersyjnym horrorem na tę platformę.

Gracze będą mogli doświadczyć innowacyjnego sposobu zaprezentowania powolnego zatracania się artysty w szaleństwie, towarzysząc mu jednocześnie w dążeniu do perfekcji. Zainspirowany najmroczniejszymi nurtami w malarstwie klasycznym tytuł zawiera realistyczną, klimatyczną scenerię czerpiącą garściami wprost z arcydzieł malarskich ubiegłych stuleci.

Layers of Fear: Legacy w wersji Nintendo Switch jest dostępne w Nintendo eShop. Gra zawiera pozytywnie przyjęty dodatek Inheritance, który wprowadza spojrzenie na historię malarza z zupełnie innej perspektywy.

Źródło: materiał producenta, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.