Polski horror w poprawionej wersji tylko dla jednej konsoli

Polski horror w poprawionej wersji tylko dla jednej konsoli
Newsy Switch

Deweloper informuje, że Layers of Fear: Legacy, która stanowi zremasterowaną i zredesignowaną wersję gry Layers of Fear, ukaże się na terytorium całego świata wyłącznie w wersji na konsolę Nintendo Switch.

Bloober Team podpisał również umowę z firmą Aspyr Media Inc. dotyczącą wydania, marketingu i dystrybucji gry Layers of Fear: Legacy wszędzie, gdzie tylko poprawiona wersja horroru się ukaże.

Na co możemy liczyć odpalając Layers of Fear: Legacy? Na pewno poprawionej oprawy graficznej oraz wykorzystania unikalnych funkcji Nintendo Switch. Na szczegóły musimy jednak poczekać. Pierwsza publiczna prezentacja grywalnej wersji Layers of Fear: Legacy będzie miała miejsce podczas targów Tokyo Game Show 2017.

Kto nie miał do czynienia z Layers of Fear, niech zajrzy do naszej recenzji i sprawdzi, co stracił.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie