Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Layers of Fear 2 zapowiedziane. Polski horror doczeka się kontynuacji

Studio Blooper Team ujawnia, że pracuje już nad kolejną odsłoną dobrze przyjętego horroru z 2016 roku. Zobaczcie pierwszy teaser Layers of Fear 2.

Co prawda krakowski deweloper już w marcu zdradził, że pracuje nad nową grą, lecz dopiero teraz dowiedzieliśmy się, że chodzi o Layers of Fear 2. Wcześniej tytuł był określany roboczo jako Project Méliès.

Tak jak pierwsza część Layers of Fear stawiała na obrazy, tak w dwójce motywem przewodnim horroru mają być filmy. Nie zmieni się jedno – gra nadal ma nas przerażać zmieniającą się formą, będzie klaustrofobicznie oraz mrocznie. Akcja tytułu przeniesie nas natomiast na pokład statku.

Layers of Fear 2 ma być wypełnione klasycznymi dziełami kinematografii, jak eksperymentalne prace Georgesa Mélièsa oraz szalone filmy Alfreda Hitchcocka. To z pewnością podniesie nie tylko adrenalinę, lecz również walory artystyczne gry.

Dokładna data premiery nie została ujawniona. Wiadomo jednak, że tytuł ma pojawić się w sprzedaży w 2019 roku. Platformy docelowe nie są znane, lecz pewniakiem są PC, PS4 i Xbox One. Kto wie, może do tego grona dołączy również Nintendo Switch.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.7
Rated 2.7 out of 5
2.7 out of 5 stars (based on 71 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average1%
Poor1%
Terrible54%