Maczeta wreszcie w kosmosie. Danny Trejo zagrał w Księdze Boby Fetta

Boba Fett i Fennec Shand na plakacie serialu Księga Boby Fetta
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Seriale Uniwersum

W 3. odcinku serialu Księga Boby Fetta pojawił się bardzo dobrze znany aktor. Jego występ trzymano w tajemnicy nawet przed resztą obsady.

Znajomą twarz można było dostrzec w roli trenera rancora, czyli stworzenia, które możecie pamiętać jeszcze z Powrotu Jedi. Wprowadzonej postaci wprawdzie nawet nie przedstawiono, jednak jej obecność została zauważona przez fanów. Jako trener potężnego stwora pojawił się bowiem Danny Trejo, czym pochwalił się następnie w mediach społecznościowych:

Nie wiadomo jeszcze, czy aktor powróci w następnych odcinkach. Jego pierwszy występ trzymano w tajemnicy przed aktorami; partnerujący mu w 3. odcinku Temuera Morrison miał dowiedzieć się o wszystkim tuż przed zdjęciami. Za zaangażowanie Trejo w serialu odpowiedzialny jest prawdopodobnie Robert Rodriguez, producent wykonawczy Księgi Boby Fetta, który z „Maczetą” współpracował już kilkakrotnie.

Księga Boby Fetta to serial osadzony w uniwersum Gwiezdnych Wojen i prezentowany na Disney+. Platforma nie jest jeszcze dostępna w Polsce, lecz trafi tu latem 2022 roku.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie