Disney+ Day - podsumowanie zapowiedzi seriali i filmów

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Znamy nieoficjalne ceny Disney+ w Polsce. Ile zapłacimy za pakiety?

W sieci pojawiły się prawdopodobne ceny Disney+ w Polsce. Platforma streamingowa zadebiutuje w naszym kraju już latem tego roku.

Jako że nadchodzi wreszcie wyczekiwana premiera serwisu nad Wisłą, w najbliższych miesiącach możemy się spodziewać oficjalnych informacji od Disneya. Jak na razie pojawiły się nieoficjalne, niepotwierdzone jeszcze ceny pakietów, o czym informował portal Spider’s Web. Z wiadomości od jednego z ich czytelników wynika, że polscy widzowie za miesiąc dostępu do platformy zapłacą 39,99 zł. Będzie możliwe wykupienie również nieprzerwanego rocznego pakietu w cenie 399,99 zł. Ta druga opcja wydaje się szczególnie kusząca dla zagorzałych fanów Disneya, otrzymają bowiem pełny rok dostępu w cenie 10 miesięcy.

Prawdopodobne ceny pakietów Disney+ w Polsce nie są zbyt wygórowane, choć mogłyby być jeszcze niższe. Dla porównania, w Stanach Zjednoczonych miesięczna subskrypcja kosztuje 7,99 dolarów, co w przeliczeniu daje ok. 32 zł. Nieco więcej płacą Brytyjczycy – cena za miesiąc wynosi tam wprawdzie 7,99 funtów, lecz kursy walut sprawiają, że po przeliczeniu jest to ok. 43 zł.

Debiut Disney+ w naszym kraju może mocno namieszać wśród platform streamingowych. Disney ma obecnie wyłączność na wiele popularnych marek, przez co część produkcji można legalnie zobaczyć wyłącznie w ich serwisie. W ostatnim czasie wśród tak ekskluzywnych tytułów był m.in. Hawkeye, WandaVision czy jedna z najświeższych premier, Księga Boby Fetta. W przygotowaniu jest zresztą szereg kolejnych tytułów z uniwersum Marvela oraz Gwiezdnych Wojen; z pewnością będzie zatem co oglądać.

Czekacie na debiut platformy Disneya w Polsce?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%