Premiera Księgi Boby Fetta za nami. Są już pierwsze recenzje

Temuera Morrison jako Boba Fett i Ming-Na Wen jako Fennec Shand w serialu Księga Boby Fetta
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Seriale Uniwersum

Księga Boby Fetta miała premierę dwa dni temu, możemy już zatem zapoznać się z pierwszymi recenzjami nowego serialu Disney+.

Produkcja osadzona w uniwersum Gwiezdnych Wojen spotkała się z raczej przychylnym przyjęciem. W momencie pisania tego tekstu tytuł otrzymał 82% pozytywnych opinii krytyków. Nieco niższa, choć nadal bardzo dobra, jest średnia ocena widzów; w tym przypadku wynosi 74%.

Krytycy podkreślają, że po 1. odcinku produkcji trudno jeszcze stwierdzić, w jakim kierunku pójdzie serial; jest jednak jeszcze szansa, że tytuł bardzo dobrze się rozwinie. Powolne tempo akcji może zresztą służyć odpowiedniemu nakreśleniu fabuły, zatem to nie powinien być argument przeciwko serialowi. Wśród zalet wymienia się również obsadę – zarówno Temuera Morrison w roli tytułowej, jak i Ming-Na Wen jako Fennec Shand zebrali pozytywne opinie.

Księga Boby Fetta zadebiutowała w środę na platformie Disney+. Kolejne odcinki będą zamieszczane co tydzień.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie