Nowy plakat serialu Księga Boby Fetta. Premiera już w tę środę!

Boba Fett i Fennec Shand na plakacie serialu Księga Boby Fetta
Baza postaci Baza seriali Filmy i seriale Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale Uniwersum

Fennec Shand zadebiutowała w The Mandalorian, a w najbliższym czasie fani zobaczą ją również w serialu Księga Boby Fetta.

Opublikowane dotychczas materiały promocyjne, a także najnowszy plakat sugerują, ze Shand nie będzie tym razem postacią poboczną. W nowej produkcji sprawia raczej wrażenie wspólniczki dawnego łowcy nagród. Jej doświadczenie może pomóc Fettowi w skutecznym przejęciu władzy na Tattooine. Na finiszu kampanii promocyjnej serialu bohaterka otrzymała własny plakat, który zarazem zapowiada nadchodzącą już w tym tygodniu premierę. Zobaczcie sami:

Księga Boby Fetta opowiada o tytułowym łowcy nagród (ponownie Temuera Morrison), który zamierza jednak pewną zmianę branży. Obecnie w planach ma przejęcie władzy nad dawnym królestwem Jabby. Pomoże mu w tym dawna dłużniczka, a obecnie ktoś w rodzaju partnerki biznesowej, Fennec Shand (Ming-Na Wen). Oprócz wymienionych aktorów na ekranach zobaczymy m.in. Jennifer Beals.

Premierę Księgi zaplanowano na 29 grudnia 2021 roku na Disney+.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie