Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Krzyk. Zakończono zdjęcia do filmu

Poznaliśmy również datę premiery horroru Krzyk.

Premiera slashera została zaplanowana na styczeń 2022 roku, dystrybucją ma zająć się Paramount Pictures Corporation. Produkcja ma przedstawiać historię kobiety, która powraca do rodzinnego miasteczka. Dowiaduje się tam o serii zabójstw, których sprawcą jest zamaskowany morderca zwany Ghostface.

Reżyserami filmu zostali Matthew Bettinelli-Olpin oraz Tyler Gillett. Za scenariusz odpowie zaś Guy Busick oraz James Vanderbilt. Na ekranie zobaczymy takie sławy jak: Neve Campbell, Courteney Cox, David Arquette, Marley Shelton, Melissa Barrera, Jack Quiad a także Dylan Minnette.

Chociaż Krzyk jest piątą częścią filmu, zrezygnowano z numeracji produkcji. Premiera pierwszej odsłony amerykańskiego horroru miała miejsce w roku 1996 i wyreżyserowana została przez Wesa Cravena. Pozycja zgarnęła wiele nagród (Saturn, Złoty Popcorn od MTV) oraz wyróżnień. W oparciu o scenariusz przedstawiony w widowisku, powstała znakomita parodia będąca pastiszem filmów grozy, zatytułowana Straszny Film.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się