Krzyk 2022 - Ghostface

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Woodsboro nie zazna spokoju. Krzyk (2022) na nowych zdjęciach promocyjnych

Fani horrorów, szykujcie się – po 26 latach od premiery pierwszej części, powróci seria Krzyk. Premiera już na początku 2022 roku.

Pisaliśmy już o trailerze, jednak machina promocyjna nie zwalnia tempa. W listopadzie grafika nawiązująca do filmu pojawi się na okładce brytyjskiego Total Film Magazine. Okładka nie zdradza wiele, choć robi wystarczające wrażenie – przedstawia bowiem maskę mordercy od tylu lat terroryzującego Woodsboro:

Ghostface pojawia się również w środku magazynu – wraz z kilkoma postaciami, których życie znów będzie zagrożone:

Krzyk 2022 - Ghostface stoi nad swoją ofiarą
Krzyk 2022 - Neve Campbell powraca jako Sidney Prescott

W piątym już filmie z serii Krzyk (2022) zobaczymy kilkoro aktorów doskonale znanych fanom serii. W obsadzie znaleźli się m.in.: Neve Campbell (Sidney Prescott), Courteney Cox (Gale Weathers) i David Arquette (Dewey Riley). Do „stałej” ekipy Krzyku dołączyli także: Melissa Barrera (Sam Carpenter) i Jack Quaid (Richie Kirsch). Reżyserią zajęli się Matt Bettinelli-Olpin i Tyler Gillett.

Międzynarodową premierę kolejnej odsłony serii Krzyk zaplanowano na 14 stycznia 2022 r.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%