fragment plakatu promocyjnego filmu Krzyk

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Morderca znów zagraża Woodsboro. Oto ostateczny zwiastun najnowszego Krzyku

Jest już ostateczny zwiastun najnowszej części serii filmów Krzyk. Premiera kolejnej odsłony już za parę dni.

Woodsboro niestety nadal nie może zaznać spokoju. Zamaskowany morderca powraca, a zmierzą się z nim bohaterowie pierwszej odsłony przy wsparciu kilku nowych twarzy. W filmie powrócą bowiem Sidney Prescott (grana przez Neve Campbell), Gale Weathers (Courteney Cox) oraz Dewey Riley (David Arquette), by jeszcze raz rozwiązać zagadkę tajemniczych zabójstw. Twórcy filmu sugerują, że poznaliśmy już tożsamość Ghostface’a; seans może być zatem okazją, aby przećwiczyć swoje umiejętności dedukcji i samemu dojść do tego, kto stoi za wszystkimi morderstwami.

Oprócz wspomnianych już aktorów na ekranach pojawi się kilka nowych osób. W obsadzie znaleźli się m.in. Jenna Ortega, Melissa Barrera, Jack Quaid, Kyle Gallner oraz Dylan Minnette. Powróci również znana z czwartej części serii Marley Shelton jako Judy Hicks.

Film mogli już obejrzeć krytycy, a ich opinie są raczej pozytywne. Recenzje pojawiają się stopniowo także na portalu Rotten Tomatoes. Tutaj najnowszy Krzyk otrzymał jak na razie 93% pozytywnych z 14 oddanych głosów.

Premiera filmu już za dwa dni, czyli 14 stycznia. Poniżej natomiast zobaczycie ostateczny trailer produkcji:

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się