Morderca znów zagraża Woodsboro. Oto ostateczny zwiastun najnowszego Krzyku

fragment plakatu promocyjnego filmu Krzyk
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Premiery/zapowiedzi

Jest już ostateczny zwiastun najnowszej części serii filmów Krzyk. Premiera kolejnej odsłony już za parę dni.

Woodsboro niestety nadal nie może zaznać spokoju. Zamaskowany morderca powraca, a zmierzą się z nim bohaterowie pierwszej odsłony przy wsparciu kilku nowych twarzy. W filmie powrócą bowiem Sidney Prescott (grana przez Neve Campbell), Gale Weathers (Courteney Cox) oraz Dewey Riley (David Arquette), by jeszcze raz rozwiązać zagadkę tajemniczych zabójstw. Twórcy filmu sugerują, że poznaliśmy już tożsamość Ghostface’a; seans może być zatem okazją, aby przećwiczyć swoje umiejętności dedukcji i samemu dojść do tego, kto stoi za wszystkimi morderstwami.

Oprócz wspomnianych już aktorów na ekranach pojawi się kilka nowych osób. W obsadzie znaleźli się m.in. Jenna Ortega, Melissa Barrera, Jack Quaid, Kyle Gallner oraz Dylan Minnette. Powróci również znana z czwartej części serii Marley Shelton jako Judy Hicks.

Film mogli już obejrzeć krytycy, a ich opinie są raczej pozytywne. Recenzje pojawiają się stopniowo także na portalu Rotten Tomatoes. Tutaj najnowszy Krzyk otrzymał jak na razie 93% pozytywnych z 14 oddanych głosów.

Premiera filmu już za dwa dni, czyli 14 stycznia. Poniżej natomiast zobaczycie ostateczny trailer produkcji:

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie