Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Koniec wyłączności na DLC do Call of Duty: Advanced Warfare

Supremacy DLC Pack otrzymało datę premiery także na PlayStation oraz PC.

To już pewne. Supremacy DLC Pack, czyli dodatek do Call of Duty: Advanced Warfare ukaże się na PlayStation 3, PlayStation 4 oraz komputerach 2 lipca tego roku. Do tej pory dodatek był dostępny jedynie na konsolach Microsoftu, czyli Xboksie 360 oraz Xboksie One. To zatem koniec czasowej wyłączności na DLC do Advanced Warfare.

Supremacy DLC Pack zawiera nowe mapy dla trybu sieciowego, a także kolejny epizod do Exo Zombie. Spodziewamy się, że dodatek będzie kosztować około 15 dolarów, czyli tyle samo co poprzednie DLC. Kwoty tej jednak nie potwierdził jeszcze wydawca.

Jeśli jesteście ciekawi, co oferuje Supremacy DLC Pack, to rzućcie okiem na filmik poniżej:

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się