Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

DLC do Call of Duty: Advanced Warfare – mocny zwiastun!

Activision przedstawiło szczegóły dotyczące ostatniego już dodatku do Advanced Warfare.

Najnowszy i zarazem ostatni dodatek do Call of Duty: Advanced Warfare ukaże się na Xboksa One oraz Xboksa 360 już 4 sierpnia. Miesiąc później zagrają w niego posiadacze PlayStation 4, PlayStation 3 oraz PC. W dodatku znajdą się cztery nowe mapy, które prezentują się naprawdę nieźle, co zresztą widać na dynamicznym zwiastunie poniżej.

Ponadto możecie być przygotowani na finał historii z Exo Zombies, w którym zobaczymy Johna Malkovicha.

Ktoś z Was czeka na ten dodatek? Zapowiada się na godne zakończenie dla Advanced Warfare przed zbliżającą się premierą Call of Duty: Black Ops 3.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się