Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Call of Duty: Black Ops III dużo ładniejsze od Advanced Warfare? Oceńcie sami

Nowa część Call of Duty pojawi się w sprzedaży na początku listopada, dokładnie rok po poprzednim Advanced Warfare.

Przygotowane przez studio Sledgehammer Games Call of Duty: Advanced Warfare nie było może grą wybitną, lecz na pewno docenioną przez fanów serii. Tytuł zbierał zazwyczaj noty w granicach 8/10, a według serwisu Metacritic, najwyżej oceniano wersję gry na PlayStation 4 (średnia z 39 recenzji wynosi 83/100).

Jak będzie z nadchodzącym Call of Duty: Black Ops III, które powstaje pod skrzydłami zespołu Treyarch? Nadchodząca produkcja czerpie inspiracje z Advanced Warfare i również przeniesie nas do przyszłości. Obecnie trzeci Black Ops przechodzi przez testy (tutaj gameplay z bety), więc jeszcze zbyt wcześnie, by wyciągać wnioski na temat grywalności.

A jak z grafiką? Czy nowe CoD pobije na głowę to, co widzieliśmy w poprzedniej odsłonie serii? Na forum NeoGAF pojawiło się małe porównanie (od użytkownika Eggbok) i choć ujęcia nie są oczywiście identyczne, możemy mniej więcej zorientować się w sytuacji. Waszym zdaniem duża przepaść?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się