Kolejne informacje na temat The Order: 1886

Studio Ready at Dawn rzuca nowe światło na świetnie zapowiadającą się grę akcji.

Przede wszystkim będzie to tytuł pozbawiony trybu multiplayer, autorzy chcą w pełni skupić się na dopracowaniu kampanii przeznaczonej dla pojedynczego gracza. Poinformowano również, że gra będzie działać w prędkości 30 klatek na sekundę, w pełnej rozdzielczości HD (1080p).


Twórcy zarzekają się, że zaskoczeni zostaniemy spektakularnymi efektami graficznymi. Pozostaje trzymać za słowo! Jest również prawdopodobne, że 19 lutego w sieci pojawią się nowe materiały, m.in. prezentujące gampeplay.

The Order: 1886 to produkcja będąca exclusivem na platformę PlayStation 4. Tytuł zabierze nas do epoki wiktoriańskiej, ale nie tej, którą znamy z kart historii. Spodziewajcie się więc steampunku i walk z bestiami, które zagrażają ludzkości. Wcielimy się w sir Galahalda, najznamienitszego rycerza Zakonu, którego celem jest walka z zagrożeniem reprezentowanym przez monstra.

Premiera mrocznej gry akcji przewidziana jest na 2014 rok:

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

1 Shares
Share1
+1
Tweet