Kolejne części Watch Dogs “mogą wychodzić co roku”

Panowie ze studia Ubisoft nie wykluczają, że ich nowa marka może ukazywać się regularnie, jak ma to miejsce w przypadku serii Assassins’ Creed.

Dyrektor generalny firmy Ubisoft zaznaczył w rozmowie z serwisem MCV, że twórcy Watch Dogs nie spieszą się specjalnie z sequelem. Dodał jednak, że w przyszłości kolejne odsłony tego tytułu mogą ukazywać się co roku. Nie jest to jednak pewniak. – Decyzja w tej sprawie jeszcze nie zapadła – przyznał Yves Guillemot.


Dyrektor Ubisoftu podkreślił również, że jest zaskoczony skalą sprzedaży Watch Dogs. Już wczoraj pisaliśmy o tym, że gra otrzymała tytuł najszybciej sprzedającej się nowej marki w historii. Ile osób ją kupiło? Aż 4 miliony w ciągu pierwszych siedmiu dni od premiery!

Guillemot zaznaczył, że Watch Dogs może stać się ważną marką dla Ubisoftu, a temat hakowania daje nieskończone możliwości. – Uważamy, że mamy potencjał, by jeszcze nie raz zaskoczyć graczy.

Przypominamy, że Watch Dogs zadebiutował na rynku 27 maja. Pojawił się jednocześnie na PC, PS3, PS4, Xboksie 360 oraz Xboksie One. Na swoją kolej czeka jeszcze edycja na Nintendo Wii U. W sieci wylądował niedawno trailer dedykowany tej wersji.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

2 Shares
Share2
+1
Tweet