Killing Floor 2 ze wsparciem PS4 Pro. Na PC specjalne wydanie z gadżetami

Krwawa zabawa z zombiakami.

18 listopada w Polsce zadebiutuje Killing Floor 2. Wydawnictwo Techland, będące polskim partnerem Deep Silver, wprowadzi na rynek grę w wersjach na komputery PC oraz konsolę PlayStation 4, na której tytuł otrzyma również łatkę ze wsparciem dla PS4 Pro (wyświetlanie grafiki w rozdzielczości 4K).

Killing Floor 2 przenosi graczy do świata, w którym nieudane eksperymenty korporacji Horzine Biotech doprowadziły do wybuch pandemii na szeroką skalę. Europa została opanowana przez przypominające zombie stwory zwane ZED-ami, a zadaniem graczy będzie zaprowadzenie porządku i wyczyszczenie miast z krwiożerczych bestii. Gra ukazała się w usłudze wczesnego dostępu w kwietniu 2015 roku i dostała prawie 30 tysięcy pozytywnych recenzji na Steam.

Killing Floor 2 to niezwykle intensywna strzelanina oferująca kooperacyjną rozgrywkę dla maksymalnie 6 osób. Gra wyróżnia się wysokim poziomem brutalności, zróżnicowanym arsenałem, w którym znajduje się broń palna oraz bezpośrednia, taka jak miecze czy topory, oraz rozbudowanym systemem rozwoju postaci. Dzięki niemu każdy gracz będzie mógł stworzyć dopasowanego do swojego stylu bohatera, a unikalne zdolności i ścisła współpraca całego zespołu pozwolą łatwiej odeprzeć kolejne hordy zaciekle atakujących wrogów.

Posiadacze PC mogą liczyć również na limitowane wydanie Killing Floor 2, w którym znajdzie się:

  • Steelbook
  • Magnes 3D na lodówkę
  • Dwustronny plakat
  • Rozpiska klawiszy Killing Floor 2 Digital Deluxe Edition wraz z pierwszą częścią Killing Floor

Źródło: Techland

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.