Darmowe granie, darmowa aktualizacja i prezent dla każdego gracza!

W sam raz na weekend.

Killing Floor 2 doczekało się nowej aktualizacji, a do tego grę możemy sprawdzić za darmo przez najbliższe dwa dni. Jest również prezent dla każdego oraz ujawnienie nowej broni. Jeśli chcecie pograć za free, zrobicie to w ramach darmowego weekendu na Steam. Odnośnie nowej aktualizacji, chodzi o Krampus Christmas dostępny już na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Aktualizacja jest darmowa i rozpoczyna wydarzenie w grze, które potrwa do 9 stycznia.

10 premier na nowy tydzień. PUBG, jeszcze raz Battlefield i coś dla tych, którzy lubią się bać

Krampus Christmas przynosi ze sobą nową mapę Krampus Lair, która ma nowego bossa. Paskuda nazywa się Abomination i spotkamy ją również na innych mapkach. Do tego dwie nowe bronie – Freeze Thrower i UMP SMG, z czego ta pierwsza była obecnie dostępna jedynie dla posiadaczy konsoli Xbox One i dopiero teraz zostaje udostępniona na pozostałych platformach. Są również nowe osiągnięcia, skórki i inne przedmioty kosmetyczne.

To jeszcze nie koniec atrakcji! Twórcy gry mają dla nas darmowy prezent. Każdy, kto zaloguje się do Killing Floor 2 podczas wydarzenia Krampus Christmas, otrzyma 5 skrzynek Dosh Vault, które zostaną dodane do ekwipunku naszej postaci.

Na koniec deweloper zdradził, że na początku przyszłego roku w grze pojawi się nowa broń: pistolet maszynowy Mac10 SMG.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: