Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Ujawniono Kill It With Fire – grę o mordowaniu pająków. Jest darmowe demo [WIDEO]

Casey Donnellan Games LLC i tinyBuild ujawniły Kill It With Fire – produkcję akcji z widokiem FPP, w której głównym zadaniem gracza będzie zabijanie pająków. I to wszelkimi dostępnymi metodami.

To może być wręcz wymarzony tytuł dla osób, którym pająki w jakiś sposób wadzą w życiu. Kill It With Fire to gra akcji, w której tropimy i eliminujemy te tajemnicze istoty. Będziemy zaglądać we wszystkie zakamarki, sprawdzać pod łóżkiem, a niekiedy także biegać za uciekającymi stawonogami.

Jeśli myślicie, że egzekucji będziecie mogli dokonać tak, jak w realnym życiu, wymachując gazetą czy kapciem, to jesteście w błędzie. Produkcja idzie znacznie dalej, oferując bogaty arsenał broni w walce z przeciwnikami – od młotków i patelni aż po rewolwery (spróbujcie trafić rewolwerem w pająka), gaśnice czy miotacze ognia.

Przewidywany czas premiery Kill It With Fire to lato 2020.

Gra pojawiła się już na Steamie – można ją dodawać do swojej listy życzeń. Oprócz tego twórcy udostępnili właśnie wersję demonstracyjną. Pobierzemy ją bezpłatnie poprzez platformę Valve. Wszystkich chętnych odsyłamy pod ten adres. A poza tym w sieci pojawił się też oficjalny trailer z produkcji. Smacznego.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się