Twórcy nowego Kangurka Kao chcieliby rozwinąć serię. Podzielili się planami

Kao i beczka
PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Kangurek Kao ukaże się już w tym roku w nowej, odświeżonej wersji. Ten reboot może być jedynie wstępem do całkiem nowej serii. Tate Multimedia zdradza swoje plany.

Nie da się ukryć, że Kangurek Kao okazał się jedną z najbardziej popularnych polskich marek, a gracze na całym świecie zagrywali się w przygody bojowego zwierzaka.

Kangurek Kao jako reboot i nie tylko

Niedawno przedstawiono zupełnie nowy pokaz rozgrywki z odświeżonej wersji legendarnej gry komputerowej. Kangurek powraca i to w naprawdę prześlicznym stylu. Twórcy nazywają nowy tytuł rebootem. I to nie byle jakim, bo takim, który ma szansę na rozwinięcie całej marki.

W rozmowie z GameIndustry.biz, prezes Tate Multimedia, Kaja Borówko, wyjaśnia plany związane z przyszłością flagowej serii. Okazuje się, że deweloperzy już teraz mają własne pomysły na kontynuację. Obrana strategia może zaowocować kolejnymi produkcjami rozszerzającymi uniwersum.

Myśleliśmy również o remake’u trzeciej gry Kao, jak również o bardziej zaawansowanej grze z dużo starszym kangurkiem i większym naciskiem na walkę. Po tych wszystkich próbach mamy nadzieję, że jest jeszcze miejsce na prawdziwy restart serii, dlatego nazywamy to rebootem.

– mówi Kaja Borówko w rozmowie z GameIndustry

Wychodzi więc na to, że twórcy mają parę pomysłów, które mogą sprawdzić się w kolejnej części. Choć „starszy kangurek” czy „nacisk na walkę” brzmi trochę jak koncepcja rodem z Logan: Wolverine, raczej nie powinniśmy spodziewać się aż takiego klimatu. Żartuję oczywiście, ale bardzo ciekawi mnie, czy uniwersum popularnego zwierzaka może rozwinąć się jeszcze bardziej.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie