Nowy zwiastun z Kangurka Kao prezentuje słitaśne lokacje

Kangurek Kao (2022) - Tate Multimedia - główny bohater ma założone bokserskie rękawice
Newsy PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Tate Multimedia pokazało świeży filmik z nadchodzącej produkcji Kao the Kangaroo, która ma zadebiutować już latem tego roku.

Wideo skupia się na prezentacji świata gry. Lokacje cieszą oko – są kolorowe i zróżnicowane. Oprócz tego twórcy pokazali niektóre z przeszkód, którym Kangurek będzie musiał stawić czoła w nowej odsłonie serii.

Przy okazji warto wspomnieć, że zgodnie z wcześniejszą informacją od Cenegi tytuł otrzyma pudełkową wersję na PC, PS4, PS5, Xboksa One i Series S/X oraz Nintendo Switcha.

Dodatkowo wspomniano o Edycji Specjalnej – tj. Superskocznej, w której oprócz fizycznego nośnika znajdziemy kilka miłych gadżetów: magnes na lodówkę, plecakoworek, zestaw naklejek oraz kolorowe pudełko.

Na razie nie znamy jeszcze daty premiery produkcji. Wiadomo tylko, że Kangurek Kao wskoczy do sklepów latem tego roku. Ujawnienie konkretnego terminu to zapewne kwestia czasu.

Dagmara Kottke
O autorze

Dagmara Kottke

Redaktor
Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie