Kangurek Kao powraca w wielkim stylu. Dostaliśmy nowy zwiastun z rozgrywką

Kangurek Kao na nowym zwiastunie
PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Nowy Kangurek Kao znajduje się w produkcji już jakiś czas. Za sprawą nowego zwiastuna dowiedzieliśmy się, że gra żyje i niedługo do nas trafi.

Dzieciństwo wielu z nas odżyło, a to za sprawą nowego trailera legendarnego kangurka!

Kangurek Kao na nowym zwiastunie

Już jakiś czas temu dostaliśmy pierwszy oficjalny zapis rozgrywki z nowego wcielenia nieodżałowanego kangura Kao. Już wtedy robił dość spore wrażenie pod względem graficznym. Choć może gra nie będzie olśniewać wizualnie, z pewnością jej charakterystyczny styl zapewni prawdziwą ucztę dla oczu.

Nowy zwiastun pokazuje, że od poprzedniego spotkania ze zwierzakiem dość sporo się zmieniło. Teraz gra wygląda jeszcze lepiej, a twórcy ewidentnie starają się dostarczyć naprawdę ciekawą i zróżnicowaną grę zręcznościową.

W nowym wydaniu będziemy przede wszystkim skakać i się boksować, jak to kangury mają w zwyczaju. Oczywiście na tym się raczej nie skończy, ale o element zręcznościowy powinniśmy być spokojni. Widać tutaj wyraźne inspiracje m.in. serią Rayman czy Crash Bandicoot. Miejmy nadzieję, że poziom trudności nie będzie problematyczny ani dla młodszych, ani starszych graczy.

Tytuł ukaże się na PC, PS4, PS5, XONE, XSX oraz XSS i Nintendo Switch. Jego premiera zaplanowana jest na lato 2022. Strzelam więc w okolice czerwca, o ile nie dojdzie do opóźnień.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie