Kangurek Kao zmierza do pudełek. Będzie nawet „superskoczne” wydanie specjalne

Kangurek Kao cover art
PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Nowy Kangurek Kao otrzyma wydanie pudełkowe na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series i Nintendo Switch. Pojawi się też specjalna edycja dla największych fanów bohatera kultowych platformówek.

Firma Cenega potwierdziła, że gra dostanie wydanie pudełkowe na wszystkich dużych platformach. Produkcja zadebiutuje latem bieżącego roku i otrzyma pełną polską wersję językową.

Kangurek Kao - wydanie pudełkowe
Źródło: informacja prasowa

Ujawniono też Superskoczną Edycję, czyli limitowane wydanie specjalne Kangurka Kao. W zestawie, wraz z samą grą na płycie, znajdziemy też kilka dodatków: magnes na lodówkę, plecakoworek, zestaw naklejek oraz pudełko. Wydanie to kupimy w wersji na każdą platformę w – jak to określił wydawca – „dobrych sklepach z grami”.

Kangurek Kao - superskoczna edycja
Źródło: informacja prasowa

Miło, że nowy Kangurek Kao dostanie specjalne wydanie pudełkowe. Jakby nie patrzeć, marka ta to prawdziwy klasyk platformówek nie tylko w Polsce, ale też w wielu regionach świata. Miejmy nadzieję, że sama gra sprosta oczekiwaniom i dostaniemy porządną platformówkę, która będzie mogła stanąć w szranki z nowym Crashem Bandicootem oraz Ratchetem i Clankiem. Opinie na temat dostępnej wcześniej przez jakiś czas wersji demo sugerują, że rozczarowania raczej nie będzie.

Nie poznaliśmy jeszcze pełnej daty premiery gry. Tate Multimedia potwierdziło jedynie, że produkcja ukaże się latem bieżącego roku. Pełny termin debiutu powinien zostać ujawniony już niedługo.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie