Znany aktor stworzy nowy serial na podstawie gry!

Znany aktor stworzy nowy serial na podstawie gry!
Filmy i seriale Newsy Polecamy

Co z tego wyjdzie?

Serwis Deadline dotarł do informacji, z których wynika, że Johnny Depp – aktor znany między innymi z roli pirata Jacka Sparrowa – zabiera się za stworzenie serialu opartego na grze MMO. Mowa o produkcji The Secret World, która została wydana w 2012 roku. Depp został producentem serialu, więc nie wiadomo, czy w ogóle w nim zagra. Nie jest znana obsada, ani przybliżona data premiery pierwszego odcinka.

W serial zaangażowani są też James V. Hart oraz Pam Veasey, znani z produkcji oraz scenariuszy do Hook i CSI: NY. Veasey za pośrednictwem serwisu Deadline powiedziała, że wybór The Secret World nie był przypadkowy. Według niej gra idealnie nadaje się do tego, aby przerobić ją na świetny serial przygodowy z licznymi elementami akcji. Ma wiele intrygujących postaci i interesujący świat.

Jeśli faktycznie twórcy będą mocno czerpać inspirację ze świata gry The Secret World, możemy spodziewać się walki ze stworami w towarzystwie różnego rodzaju nadprzyrodzonych mocy. Czekamy więc na dalsze wieści na temat serialu. Poniżej przypominamy Wam zwiastunem, czym jest The Secret World.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie