John Wick 4 – poznaliśmy prawdopodobny podtytuł filmu

John Wick jako wysokobudżetowa gra akcji? Wiele na to wskazuje
Baza filmów Baza postaci Filmy Filmy i seriale Newsy

Ekipa pracująca na planie filmu John Wick 4 dostała prezenty, na których prawdopodobnie widnieje pełny tytuł nadchodzącego filmu.

Zdjęcia zamieszczone na Twitterze sugerują, że najnowsza część historii o byłym zabójcy na zlecenie będzie nosić tytuł John Wick 4: Hagakure:

Tytuł Hagakure to nawiązanie do XVIII-wiecznego tekstu autorstwa Tsunetomo Yamamoto. Książka jest duchowym przewodnikiem wojownika, co oczywiście do Johna Wicka pasuje doskonale. Powiązanie z Japonią może także otworzyć drogę dla nowych wątków fabularnych – o wszystkim przekonamy się prawdopodobnie już wkrótce.

W obsadzie filmu pojawią się m.in.: Keanu Reeves, Laurence Fishburne, Ian McShane, Clancy Brown, Lance Reddick, Donnie Yen, Shamier Anderson, a także Scott Adkins. Na fotelu reżysera ponownie zasiadł Chad Stahelski. Premierę zaplanowano na 24 marca 2023 roku. W kolejnych latach możemy się spodziewać również zaplanowanej 5. części serii.

Zanim jeszcze zobaczymy Keanu Reevesa w czwartej odsłonie Johna Wicka, pojawi się na ekranach w filmie Matrix Zmartwychwstania.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie