fragment plakatu promocynjego filmu John Wick 4

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

John Wick 4 – poznaliśmy prawdopodobny podtytuł filmu

Ekipa pracująca na planie filmu John Wick 4 dostała prezenty, na których prawdopodobnie widnieje pełny tytuł nadchodzącego filmu.

Zdjęcia zamieszczone na Twitterze sugerują, że najnowsza część historii o byłym zabójcy na zlecenie będzie nosić tytuł John Wick 4: Hagakure:

Tytuł Hagakure to nawiązanie do XVIII-wiecznego tekstu autorstwa Tsunetomo Yamamoto. Książka jest duchowym przewodnikiem wojownika, co oczywiście do Johna Wicka pasuje doskonale. Powiązanie z Japonią może także otworzyć drogę dla nowych wątków fabularnych – o wszystkim przekonamy się prawdopodobnie już wkrótce.

W obsadzie filmu pojawią się m.in.: Keanu Reeves, Laurence Fishburne, Ian McShane, Clancy Brown, Lance Reddick, Donnie Yen, Shamier Anderson, a także Scott Adkins. Na fotelu reżysera ponownie zasiadł Chad Stahelski. Premierę zaplanowano na 27 maja 2022 roku. W kolejnych latach możemy się spodziewać również zaplanowanej 5. części serii.

Zanim jeszcze zobaczymy Keanu Reevesa w czwartej odsłonie Johna Wicka, pojawi się na ekranach w filmie Matrix Zmartwychwstania.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%