Jedna z najlepszych zapowiedzi na E3 2017 będzie jak GTA, tylko że w kosmosie

Jedna z najlepszych zapowiedzi na E3 2017 będzie jak GTA, tylko że w kosmosie
E3 2017 Filmiki z gier Newsy PC PS4 Targi E3 XOne

Tytuł zmierza prawdopodobnie na trzy platformy.

Choć Ubisoft pokazał podczas swojej konferencji w Los Angeles kilka ciekawych gier, największą furorę zrobiła chyba jednak zapowiedź Beyond Good and Evil 2.

Jeszcze pół roku temu mieliśmy przecieki, że gra pojawi się na Nintendo Switch w pierwszej kolejności (12-miesięczna wyłączność), lecz wygląda ostatecznie na to, że w ogóle nie zobaczymy jej na sprzęcie od Big N. Może na to wskazywać oficjalna strona Beyond Good And Evil 2, gdzie w ramach przyszłych beta testów gracze wybierają platformę, jaka ich interesuje. Mamy tutaj PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Konsola Switch został pominięta.

Przy okazji dowiedzieliśmy się (dzięki Gamepur), że samo opracowanie silnika, który napędzi Beyond Good And Evil 2, zajęło deweloperom 3 lata. Twórcy przyrównują rozmiar produkcji do GTA, które rozegra się w kosmosie. Tytuł ma być naprawdę wielki – zwiedzimy więcej niż jedną planetę, pojawiając się również w przestrzeni kosmicznej. Oprócz kampanii fabularnej pojawi się też tryb online, gdzie zagramy ze znajomym.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie