Beyond Good and Evil 2 świnka chrum

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Ubisoft zabierze głos w kwestii Beyond Good and Evil 2?

Fani Beyond Good and Evil, którzy od wielu lat czekają na sequel gry, mogą wkrótce doczekać się świeżych informacji na temat projektu.

Sugerują to posty, które opublikowały na Twitterze Ubisoft Belgium i Ubisoft Nederland z okazji dnia UFO. Wpisy pokazują statek kosmiczny unoszący się nad Gandawą (miasto w Belgii) i Amsterdamem. W obydwu przypadkach nad grafiką umieszczono odnośnik #BGE2.

Pierwsza odsłona Beyond Good and Evil zadebiutowała w 2003 i była bardzo porządną produkcją. Gracze pokochali tę przygodówkę i czekali na kontynuację. O tym, że powstaje druga część gry, mówi się już od dawna – oficjalnie potwierdzono to w 2016. Od czasu do czasu Ubisoft uspokaja fanów tytułu, informując, że prace nad sequelem cały czas trwają.

Być może producent za pomocą postów ponownie chce tylko zapewnić graczy, żeby się nie martwili, bo projekt jest wciąż realizowany i nie trafił do kosza. Choć wspomniane tweety mogą też zwiastować konkretne ogłoszenia. Pewne jest jedno: nawet jeśli Ubisoft w końcu zacznie mówić na ten temat, to gry doczekamy się nieprędko. Już wcześniej w tym roku firma zapowiadała bowiem, że projekt jest oddalony od premiery o całe lata.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się