Jaka rozdzielczość w GTA V na PS4 i Xbox One?

Zobaczcie również paczkę nowych screenów.

Rockstar potwierdza, że Grand Theft Auto V odpalimy na konsolach PlayStation 4 i Xbox One w rozdzielczości 1080p. Tytuł ma chodzić przy stabilnych 30 klatkach na sekundę. Szkoda, że nie uściślono, czy chodzi o rozdzielczość natywną, czy już przeskalowaną. Deweloper zdradził również, że odświeżone GTA V w wersji na PC otrzyma wsparcie dla rozdzielczości 4K.


Poznaliśmy również kilka szczegółów dotyczących potwierdzonego wczoraj widoku FPP, który pojawi się w poprawionym GTA V (zobaczcie trailer, który publikowaliśmy kilkanaście godzin temu).

Rockstar tłumaczy, że przejście między trybem FPP a perspektywą zza pleców bohatera nastąpi płynnie, po naciśnięciu jednego przycisku. Widok z oczu postaci będzie dostępny zarówno w kampanii fabularnej, jak i w sieciowym GTA Online. Jeśli włączymy FPP, sterowanie postacią ma przypominać tradycyjny model, znany ze strzelanin z takim widokiem.

Na koniec zapraszamy do galerii, w której możecie zobaczyć nowe screeny z odświeżonego GTA V. Przypominamy, że premiera tytułu na konsolach nowej generacji już 18 listopada, a na PC 27 stycznia przyszłego roku.

 

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 Shares
Share1
+1
Tweet